MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9592346
nr 959 2346
Fåtöljer
1 par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:44:28
30/4 18:21:42
1.700 kr
4/5 20:31:33